Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Rok B – 23.05.2021 r.

1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 16.00 i Msza św. o 16.30.

2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.

3. W tygodniu Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.

4. We wtorek po Mszy św. zapraszamy na katechezę o Eucharystii i adoracje Najświętszego Sakramentu. Po adoracji próba scholii.

5. W środę zbiórka ministrantów i lektorów. Zapraszamy także nowych kandydatów chłopców z kl. III. W środę o 16.45 zapraszamy Dziewczęcą służbą Maryjną na próbę do domu parafialnego.

6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa. O 17.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św.

7. W Czwartek o 17.30 spotkanie dla młodzieży RAM w domu parafialnym.

8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się wtedy okres Komunii św. Wielkanocnej.