Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Rok A – 31.05.2020 r.

1. Dziś o godz. 12.30 uroczystość prymicyjna ks. neoprezbitera Łukasza Mendrali (transmisja). Po południu Msza św. o 17.00 i nabożeństwo majowe.

2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msza św. przed południem o godz. 10.00. O godz. 17.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17.45 nabożeństwo czerwcowe i Msza św.

3. W tygodniu wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 i możliwość spowiedzi, o 17.45 nabożeństwo czerwcowe i Msza św. o godz. 18.00

4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W sobotę Msza św. o 18.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ i różaniec fatimski.

6. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się wtedy okres Komunii św. Wielkanocnej

8. W związku ze zmianą przepisów związanych z epidemią i możliwością uczestnictwa we Mszy z zachowaniem przepisu używania maseczek, bez limitu liczby wiernych, od przyszłej niedzieli nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa we Mszy św.