Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 04.06.2017 r.

 
 
 1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 14.30 zebrania POAK. O 16 .00 nabożeństwo czerwcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. Po nabożeństwie o 16.30 Msza św.
 2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msza św. przed południem o godz. 8.15 z udziałem uczniów i nauczycieli SP. Przypada w tym dniu Święto Patronalne Szkoły Podstawowej im ks. Antoniego Podgórskiego. Wieczorem Msza św o godz. 18.00. Zachęcamy do licznego uczestnictwa we Mszy św.
 3. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo czerwcowe.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem zapraszamy młodzież z I kl. Gimnazjum. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
 5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 18.00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
 6. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży RAM.
 7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się wtedy okres Komunii św. Wielkanocnej.
 8. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
 9. W najbliższą niedzielę prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. Różę Pani Cecylii Turowskiej.
 10. Prosimy osoby z rady duszpasterskiej o dokonanie zbiórki pieniężnej na prace przy kościele a parafian o złożenie ofiar w przyszłą niedzielę (lub innym dogodnym dniu).
 11. Jest jeszcze 10 miejsc na pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę 10 czerwca. Można jeszcze się zapisać. Wyjazd w sobotę o godz. 3.30. z parkingu przy kościele.
 12. W dniach od 9-11 czerwca w sanktuarium Św. Jana Pawła w Krośnie odbywać się będą obchody XX Rocznicy Pobytu Św. Jana Pawła w Krośnie.
 13. Zaproszenie: Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na uroczystość koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej z Miejsca Piastowego oraz obrazu Matki Bożej Pocieszenia z kościoła parafialnego w Komborni.

Uroczystość będzie miała miejsce w niedzielę, 11 czerwca 2017 r. w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym.

 • 12.00 – Objawienia w Fatimie – pocieszeniem Pana Boga dla zniszczonej grzechem ludzkości – program słowno-muzyczny
 • 13.00MSZA ŚWIĘTA z aktem koronacyjnym pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala
 • 15.00 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego