Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2020 r.

1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to również nasz odpust parafialny. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 11.00. Po południu Msza św. o godz. 14.00. Nie będzie planowanej procesji żałobnej.
  2. W poniedziałek 2 listopada w liturgii Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.
  3. Przez cały listopad wierni mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych. Warunki to: stan łaski uświęcającej, Komunia św., wyrzeczenie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego, modlitwa w intencjach Ojca świętego.
  4. W listopadzie modlić będziemy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Na kartkach wypominkowych prosimy dopisać nazwę ulicy i nr domu. Pozwoli nam to wyznaczyć odczytywanie wypominków w kolejnych dniach od 3 listopada.
  5. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z wypominkami. We wtorek wypominki z ul. Floriańskiej nr 1-50. w środę od 51-100, w czwartek od 101-150, w piątek 151-200; w sobotę od 201 do końca.
  6. We wtorek Seminarium Odnowy Wiary o 18.00 w kościele.
  7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  8. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  9. W pierwszy czwartek po Mszy św. spotkanie POAK oraz próba scholii.
  10. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 16.00.
  11. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM w kościele.
  12. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Jeżeli ktoś z racji panującej epidemii, lęku przed zarażeniem, lub odbywanej kwarantanny nie mógł skorzystać z posługi prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.
  13. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Po sumie dla mężczyzn. Po południu po nabożeństwie różańcowym o godz. 16.00 dla kobiet.
  14. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Jadwigi Boczar.