Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Rok C – 2.06.2019 r.

 
 

1. Dziś w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą nowych diakonów, wśród nich naszego parafianina Łukasza Mędralę.
2. W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu świecenia kapłańskie. Otoczmy modlitwą kandydatów do świeceń a wśród nich naszego parafianina diakona Mateusza Jakiełę.
3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. O godz. 11.00 Msza św. prymicyjna ks. neoprezbitera Mateusza. W jego imieniu i swoim zapraszam wszystkich parafian na Mszę św. prymicyjną i prymicyjne błogosławieństwo. Niech będzie to nasze dziękczynienie Panu Bogu za dar nowego kapłana z naszej parafii.
4. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 14.30 Zebranie POAK. O 16.00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św. o 16.30 godz. 16.00.
5. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo czerwcowe z nowenną przed świeceniami prezbiteratu i nowenną do Ducha Św.
6. W środę o godz. 8.00 Msza św. dziękczynna w 10-tą Rocznicę nadania Szkole Podstawowej w Iwoniczu imienia ks. Antoniego Podgórskiego z prośbą o potrzebne łaski dla uczniów, rodziców, obecnych i byłych nauczycieli i pracowników oraz o zdrowie dla Marii, Joanny i Anny.
6. W środę po nabożeństwie zbiórka dla ministrantów i lektorów. Prosimy o obowiązkową obecność ze względu na przygotowanie do prymicji. Spotkanie dla RAM w poniedziałek i piątek.
7. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź od godz.17.00.
8 W pierwszy piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Ks. Łukasz odwiedzi chorych od godz. 15.30.
9. W sobotę zapraszamy na czuwanie przed Uroczystością Ducha Świętego. O godz. 18.00 Msza św. Po Mszy św. konferencja o Duchu Św. oraz adoracja i modlitwa o dary Ducha Św.
10. W sobotę wyjazd do Częstochowy na Pielgrzymkę Akcji Katolickiej o godz. 3.00 z parkingu przy plebanii.
11. O odmawianie różańca w najbliższą niedzielę przed Mszami św. o godz. 7.30 i 9.00 prosimy różę Pani Teresy Biernackiej.
12. Dziś składka na Seminarium Duchowne.
13. W niedzielę 16 czerwca 2019 r. III Diecezjalny Zjazd Rodzin Wielodzietnych w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Głównym punktem tego zjazdu będzie Msza św. o godz. 11.00., której przewodniczył będzie Ks. Bp Stanisław Jamrozek. Po Mszy św. dzieci i rodziny czekają różne atrakcje. Zachęcamy rodziny wielodzietne do wzięcia udziału w tym spotkaniu.