Uroczystość Wniebowstąpienia – 28.05.2017 r.

 
 
 1. Dziś na sumie o godz. 11.00 Uroczystość I Rocznicy Komunii św.
  Po południu o 16.00 nabożeństwo majowe i Msza św. o godz. 16.30.
 2. W dni powszednie Msza św. o 18.00. W środę zakończenie nabożeństw. Codziennie nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
 3. W środę z nabożeństwem majowym połączona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W szczególności zapraszamy dzieci pierwszokomunijne. Po nabożeństwie zostaną poświęcone religijne pamiątki, które otrzymały z racji I Komunii. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, i Msza św. o 18.00. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
 6. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00
 7. W pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. Nabożeństwo różańcowe i rozważanie tajemnicy różańcowej.
 8. W piątek ks. Sebastian odwiedzi chorych z posługa sakramentalną od 9.00. Natomiast pozostali księża odwiedzą chorych w sobotę od 9.00.
 9. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
 10. O prowadzenie różańca przed Mszami św. w następną niedzielę prosimy różę Pani Agnieszki Kandefer.
 11. Składamy serdeczne podziękowanie za dar ołtarza złożony przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych – księgi liturgiczne i za dar ołtarza rodziców młodzieży bierzmowanej szaty liturgiczne. Bóg zapłać.
 12. W zakrystii można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 10 czerwca.
 13. W miesiącu czerwcu prosimy o zbiórkę pieniężną na prace przy kościele.
 14. W Rymanowie przy budynku Gospodarki Komunalnej można składać do podstawionego kontenera makulaturę na budowę studni na misjach.