Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021 r.

 
 

1. Dzisiaj po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po południu Msza św. o godz. 16.30.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z wypominkami.: poniedziałek z ul. Zagrodniki z nr d. 1-30, wtorek 31 – do końca oraz te, w których nie podano adresu lub zostały dołączone później.

3. We wtorek po Mszy świętej próba scholi.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną a przed Mszą św. na próbę do domu parafialnego na godz. 16.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci z kl. IV.

5. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

6. W środę po Mszy świętej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – uczniów z klasy VIII a.

7. W czwartek przed Mszą św. od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. spotkanie RAM.

8. W najbliższą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Msza świętą o godzinie 9:00 i 11:00 prosimy różę P. Ewy Prajsnar.

9. Od przyszłej niedzieli w kościele można nabywać opłatki wigilijne i świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na ogrzewanie w kościele a za świece na Caritas.

10. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów „Emaus” w Korczynie.