Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Rok C – 26.12.2021 r.

1. Dziś po południu Msza św. o 16.30.

2. Od poniedziałku do środy Msza św. o godz. 17.00.

3. W poniedziałek święto św. Jana Ewangelisty, we wtorek święto św. Młodzianków.

4. Spotkanie grupy biblijnej we wtorek.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W piątek zakończenie roku Pańskiego 2020. Msza święta i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne o godz. 16.00. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W piątek jest udzielona przez ks. Arcybiskupa dyspensa od pokarmów mięsnych.

7. W sobotę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. według porządku niedzielnego.

8. W styczniu nie będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną.

9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

11. W tym roku nie jest planowana tradycyjna wizyta duszpasterska – kolęda. W zamian tak jak w ubiegłym roku będą duszpasterskie spotkania kolędowe w kościele, które rozpoczniemy po przyszłej niedzieli. Istnieje możliwość indywidualnego poproszenia księży na wizytę kolędową w domu.