Święto Ofiarowania Pańskiego. Rok A – 2.02.2020 r.

1. W Święto Ofiarowania Pańskiego przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu łączymy się modlitwą z osobami konsekrowanymi i prosimy o nowe powołania.

2Dziś zmiana tajemnic różańcowych po sumie dla mężczyzn a po nabożeństwie różańcowym o godz. 16.00 dla kobiet. Msza św. po południu o 16.30. Dziś o 14.30 spotkanie POAK. Zapraszamy także nowe osoby do czynnego włączenia się w formację i działalność tej grupy parafialnej. Zapraszamy na spotkanie.

3W tygodniu Msza św. o godz. 17.00.

4W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja. Błogosławieństwo jabłek.

5We wtorek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z medytacją Słowa Bożego.

6W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I SP. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

W środę wspomnienie św. Agaty. Błogosławieństwo chleba, soli i wody.

7W I czwartek przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. Schola parafialna zaprasza młodzież od kl. VI w wzwyż chcącą czynnie włączyć się w muzyczną oprawę liturgii na próbę we czwartek o 18.30 w domu parafialnym.

9W I piątek spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

Kurs przedmałżeński w przyszłą niedzielę o godz. 18.00. Zapraszamy także małżeństwa chcące uczestniczyć w spotkaniach Domowego Kościoła. Kontakt z ks. Michałem.

10. Dzisiejsza składka mszalna na potrzeby Archidiecezji oraz zbiórka do puszek na zakony klauzurowe w naszej archidiecezji.

11W piątek spotkanie RAM po Mszy św.

12. O prowadzeni modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed Mszami św. o godz. 9.00. i 11.00 prosimy różę Pana Adama Biskupa. Natomiast rano o 7.10 godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.