Święto Chrztu Pańskiego. Rok C – 9.01.2022 r.

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie w liturgii okresu Bożego Narodzenia.

Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2. Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00.

3. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. kandydatów do bierzmowania z kl. VIII. i po Mszy św. na spotkanie formacyjne.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęca Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnego o godz. 16.00 i na Msze św.

5. W czwartek po Mszy św. próba scholii.

6. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM.

7. W najbliższą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Msza świętą o godzinie 9:00 i 11:00 prosimy różę P. Adama Biskupa.

8. Od poniedziałku zapraszamy wiernych na spotkanie kolędowe w kościele, na nabożeństwo z błogosławieństwem rodzin, w zamian za tradycyjną wizytę duszpasterską w domach z wyznaczonych ulic.

• Poniedziałek – ul. Kmiecie od nr 66 do końca.
  • Wtorek – ul. Zagrodniki – z domów przy obwodnicy i przy drodze od stadionu w kierunku Rogów.
  • Środa – ul. Zagrodniki – z domów przy drodze za stadionem i nad rzeką.
  • Czwartek – ul. Długa – nr od 2 -79.
  • Piątek – ul. Długa od nr 80 – 152 a.
  • Sobota od nr 153 -271 a.

Można przynieść ze sobą wodę do poświecenia, którą po powrocie do domu pokropimy mieszkanie i wspólnie pomodlimy się w rodzinie.

9. W niedzielę23 stycznia, w naszym kościele odbędzie się bożonarodzeniowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej o godz. 16.00. W tym dniu Msza św. popołudniowa będzie o godz. 18.00.