Poniedziałek Wielkanocny. Rok C – 18.04.2022 r.

1. Rozpoczynamy oktawę Wielkanocy. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00. Codziennie Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego.

3. We wtorek spotkanie grupy Biblijnej.

4. W środę pogrzeb zm. Wandy Kubisz o godz. 14.00.

5. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę o godz. 17.00.

6. W czwartek przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30.

7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.

8. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. Po najbliższej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia zachęcamy do włączenia się w „Akcje Paczka dla Ukrainy”.

9. O prowadzenie różańca przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy różę P. Krystyny Boczar.

10. Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej serdecznie dziękują za wsparcie akcji „Pola Nadziei”. Zebrana kwota została przekazana na Hospicjum w Krośnie.