I Niedziela Adwentu. Rok B – 29.11.2020 r.

1. Dziś po sumie rozpoczęcie Nowenny przed Niepokalanym Poczęciem NMP. Po południu o 16.30 Msza św.

2. W adwencie z wyjątkiem niedziel i uroczystości o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza św. o Matce Bożej, zwana roratami. Roraty rozpoczynać będziemy procesją z zapalonymi lampionami. Dzieci za udział w roratach otrzymywać będą obrazki do adwentowej wyklejanki. Plansze wyklejanki dzieci otrzymają na roratach. Codziennie do 7.XII po roratach wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

3. We wtorek po Mszy Seminarium Odnowy Wiary o godz. 18.00 w kościele.

4. W czwartek po Mszy św. próba scholii.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W I sobotę nie będzie odwiedzin chorych. Chorych odwiedzimy w terminie bliższym świąt Bożego Narodzenia. W I piątek spowiedź od godz. 16.00 .

6. W piątek po nabożeństwie spotkanie RAM.

7 Od dzisiaj można zakupić świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” Caritas proponuje minimalną ofiarę 6 zł. Można też nabyć pobłogosławione opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiary złożone za opłatki przeznaczone będą na ogrzewanie w kościele.

8. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.