IV Niedziela Zwykła. Rok C – 3.02.2019 r.

 
 

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o godz. 14.30 zebranie POAK. O 16.00. Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. O 16.30 Msza św.
2. We wtorek wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. błogosławieństwo chleba, wody i soli.
3. W środę na nowennę do MB. Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I SP. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną. Po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.
4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Po Mszy św. katecheza biblijna na temat ośmiu błogosławieństw. Temat: „Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni”. Następnie nabożeństwo uwielbienia z adoracją Najświętszego sakramentu i modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą św.
5. O prowadzeni modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed Mszami św. prosimy różę Pani Krystyny Boczar.
6. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 (po wieczornej Mszy św.) zapraszamy małżeństwa, które chcą tworzyć Krąg Domowego Kościoła Ruchu Światło Życie. Jest to wspólnota, której celem jest pogłębienie duchowości małżeńskiej jako wspólnej drogi do świętości. Spotkanie będzie miało charakter informacyjny i organizacyjny. Spotkanie odbędzie się na plebanii.
7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
8. Podziękowanie za ofiary na leczenie chorego Frania.