IV Niedziela Zwykła. Rok B – 31.01.2020 r.

1. Dziś wieczorem Msza św. o godz. 16.30.

2. Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. W poniedziałek o godz. 14.00 pogrzeb zmarłej parafianki Marii Tomkiewicz.

3. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. przed południem o godz. 9.00 i 11.00 i po południu o 17.00. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo gromnic. Na Mszę św. o godz. 17.00 na liturgię poświecenia gromnic zapraszamy dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii św. Dzieci otrzymają gromnice przed Mszą św.

4. W Święto Ofiarowania Pańskiego przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu łączymy się modlitwą z osobami konsekrowanymi i prosimy o nowe powołania. Taca z Mszy świętych przeznaczona jest na zakony klauzurowe w naszej archidiecezji.

5. We wtorek o godz.18.00 spotkanie grupy biblijnej.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W związku ze wspomnieniem św. Błażeja błogosławieństwo jabłek.

7. W środę po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.

8. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

9. W czwartek o 16.30 adoracja Najświętszego sakramentu i możliwość spowiedzi przed pierwszym piątkiem miesiąca.

10. W czwartek próba scholii po Mszy św.

11. W piątek od godz. 16.00 spowiedź św. W związku ze wspomnieniem św. Agaty obrzęd błogosławieństwa chleba i wody.

12. W piątek spotkanie RAM po Mszy św.

13. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać chorych, w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

14. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

15.O prowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed Mszami św. prosimy różę P. Anny Kinel .