IV Niedziela Zwykła. Rok A – 29.01.2017 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30 . W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00.
  2. W środę na nowennę do MB. Nieustającej Pomocy z hołdem i kwiatami zapraszamy uczniów z kl. III Gimnazjum. Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną. Po Mszy św. zebranie ministrantów i lektorów.
  3. We czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. przed południem o godz. 9.00 i 11.00 i po południu o 17.00. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo gromnic. Na Mszę św. o godz. 17.00 na i liturgię poświecenia gromnic zapraszamy dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii św. Dzieci otrzymają gromnice prze Mszą św.
  4. W Święto Ofiarowania Pańskiego przeżywamy także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu łączymy się modlitwą z osobami konsekrowanymi i prosimy o nowe powołania do życia zakonnego. Taca z Mszy świętych przeznaczona jest na zakony klauzurowe w naszej archidiecezji.
  5. W pierwszy piątek od godz. 16.00.zapraszamy do korzystania ze spowiedzi. Rodzice niech przypominają swoim dzieciom o przystąpieniu do sakramentu pokuty i uczestnictwie w Komunii św. pierwszopiątkowej.
  6. W piątek wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy św. błogosławieństwo jabłek.
  7. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.
  8. W I sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  9. W niedzielę wspomnienie św. Agaty błogosławieństwo chleba, soli i wody po każdej Mszy św.
  10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  11. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele i ofiary złożone z tej racji (7 osób). Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy parafian z ul. Długiej nr nieparzyste 211- 235.
  12. O prowadzeni modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed Mszami św. prosimy różę Pani Jadwigi Boczar.
  13. W sobotę zapraszamy na Mszę św. osoby z Rady Duszpasterskiej. Po Mszy św. spotkanie na plebanii.