IV Niedziela Wielkiego Postu. Rok C – 31.03.2019 r.

 
 

1. Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza św.
2. Msza św. w dni powszednie o godz. 18.00.
3. W środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. III. przygotowujących się do I Komunii św. Będzie dla nich poświecenie i rozdanie modlitewników. Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną.
4. We środę po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów oraz spotkanie dla młodzieży RAM.
5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
6. W czwartek po Mszy św. katecheza biblijna na temat ośmiu błogosławieństw. Następnie nabożeństwo uwielbienia z adoracją Najświętszego sakramentu i modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie. Informacja na plakatach.
7. W piątek spowiedź od godz. 17.00. O godz. 18.00 Droga Krzyżowa i Msza Św. oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ. O godz. 20.00 – Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli uczestniczyć wcześniej.
8. W pierwszy piątek odwiedzi chorych z posługą sakramentalną ks. Michał na ulicy Floriańskiej i Kmiecie od godz. 10.30. Pozostałych chorych odwiedzimy w pierwszą sobotę. Będzie to już spowiedź i Komunia św. przedświąteczna . Prosimy zgłosić chorych których nie odwiedzamy co miesiąc.
9. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pani Jadwigi Kandefer a przed Gorzkimi Żalami POAK.
10 Parafialny Odział Akcji Katolickiej w porozumieniu z właścicielami sklepów w Iwoniczu organizuje zbiórkę artykułów spożywczych, na przygotowanie paczek na święta dla uboższych rodzin w parafii. W sklepach są wystawione koszyki, w których można składać ofiarowane rzeczy.
11 W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po sumie dla mężczyzn, po Gorzkich Żalach dla kobiet.
12. W najbliższą niedzielę rozpoczęcie wielkopostnych rekolekcji parafialnych.
W czasie każdej Mszy św. przedpołudniowej
konferencja rekolekcyjna dla wszystkich wiernych. Po sumie nauka stanowa dla ojców i matek. Po południu o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem i Msza św.
W poniedziałek i wtorek 8 – 9 kwietnia kolejne dni rekolekcji. We wtorek 9 kwietnia będzie parafialna spowiedź wielkopostna i o godz. 18.00 zakończenie rekolekcji z błogosławieństwem rekolekcyjnym.