IV Niedziela Wielkiego Postu. Rok A – 22.03.2020 r.

 
 

1. Dzisiaj od 15.00 do 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnego odprawienia Gorzkich Żali. Nie będzie publicznego nabożeństwa Gorzkich Żali,

2W tygodniu codziennie o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość osobistej modlitwy o ustanie epidemii. Msza św. o godz. 17.00. Wykorzystujmy już ten czas także na przystąpienie do spowiedzi, ponieważ nie będą organizowane ogólne spowiedzi parafialne przed Świętami.

3. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Zachęcamy do podejmowania duchowej adopcji poczętego dziecka.

4W środę przed Mszą św. odmówimy nowennę do św. Andrzeja Boboli przed Jubileuszem 25-lecia Akcji Katolickiej i modlitwę Nowenny do MB Nieustającej Pomocy.

5W piątek od 15 – 17.00 w kościele możliwość prywatnego odprawienia Drogi Krzyżowej. Nie będzie wspólnego nabożeństwa o 17.00 i 19.00.

6Zachęcamy wszystkich wiernych do duchowej modlitewnej łączności i uczestnictwa w transmisjach Mszy świętych i nabożeństw pasyjnych przy pomocy Radia FARA, mediów społecznościowych i internetu. Módlmy się za siebie nawzajem. Zachęcamy wszystkich parafian do zaangażowania na rzecz budzenia nadziei dla świata, jaką składamy w Bożym Miłosierdziu, które nie może nigdy zawieść. Bądźmy świadkami nadziei!

Zobacz także: