IV Niedziela Wielkanocy. Rok C – 12.05.2019 r.

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
2. W tygodniu Msza św. o godz. 18.00.
3. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo dzieci z kl. II z rodzicami. Po nabożeństwie próba przed I Komunią św.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej. Z hołdem i kwiatami prosimy uczniów z klasy VI . Zapraszamy Służbę Maryjną. Po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów.
5. W czwartek św. św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. W czwartek przed Mszą św. nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
6. W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.
7. W sobotę o godz. 16.30 sakrament pokuty i pojednania dla dzieci pierwszokomunijnych i rodziców.
8. O prowadzenie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę przed Mszami o godz. 7.30 i 9.00 prosimy różę Pana Józefa Gadzały.
9. Ogłoszenie zapowiedzi przed święceniami diakonatu i kapłaństwa.
10. W najbliższą niedzielę uroczystość Pierwszej Komunii św. o godz. 11.00.