IV Niedziela Wielkanocy – 7.05.2017 r.

 
 
 1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy dzień Modlitw o Powołania Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
 2. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 14.30 zebranie Akcji Katolickiej. O 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic dla kobiet. Msza św. o godz. 16.30.
 3. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski.
 4. W dni powszednie Msza św. o 18.00 i nabożeństwo majowe. Zachęcamy do gorliwości w uczestnictwie w tych nabożeństwach.
 5. W środę z nabożeństwem majowym połączona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W szczególności zapraszamy dzieci z kl. IV SP. i Dziewczęcą Służbę Maryjną Po nabożeństwie zebranie ministrantów i lektorów.
 6. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18.00 nabożeństwo majowe i Msza św. Po nabożeństwie zapraszamy na próbę przed Pierwszą Komunią dzieci z klasy III SP.
 7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.
 8. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Jest to 100 rocznica pierwszego objawienia się Matki Bożej w Fatimie. W szczególności zapraszamy dzieci z kl. III przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. i uczniów z kl. III. kandydatów do bierzmowania.
 9. O prowadzenie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pana Wojciecha Brzany.
 10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 11. Dziś do nabycia czasopismo „Miłujcie się”.