III Niedziela Wielkiego Postu. Rok C – 24.03.2019 r.

 
 

1. Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza św.
2. Dziś o godz. 14.00 pogrzeb zm. parafianina Edwarda Kandefera.
3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Zachęcamy do podejmowania Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Choć można ją rozpocząć w każdym dniu Dzień Świętości Życia jest ku temu szczególną okazją. Jutro w czasie Mszy św. będzie również możliwość złożenia takiego postanowienia. Obrazki z modlitwą Duchowej Adopcji są wyłożone na stolikach.
4. Jutro zapraszamy na Mszę św. wszystkich kandydatów do bierzmowania z kl. VI, VII, VII, i Gimnazjum.
5. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00.
6. W środę na nowennę do MB. Nieustającej Pomocy z hołdem i kwiatami zapraszamy młodzież z kl. VII . Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną. Po Mszy św. spotkanie dla RAM.
7. W czwartek przed Mszą św. o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
8. W piątek przed Mszą św. o 17:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 19:00 – Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli uczestniczyć wcześniej.
9. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pani Krystyny Such a przed Gorzkimi Żalami POAK.