III Niedziela Wielkanocy. Rok C – 5.05.2019 r.

1Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 14.30 zebranie POAK. O godz. 16.00 nabożeństwo majowe, zmiana tajemnic dla kobiet i Msza św. o 16.30.
2W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.
3W poniedziałek prosimy na Mszę św. dzieci z kl. IV z rodzicami i następnie na próbę przed I rocznicą Komunii św. Rocznica I Komunii w przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00.
4. We wtorekw piątek na Mszę św. prosimy dzieci z kl. III z Rodzicami i po Mszy na próbę przed I Komunią św.
5. W środę Uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.
6We środę nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej. Z hołdem i kwiatami prosimy uczniów z klasy V SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
7W środę na Mszę św. i na spotkanie po Mszy św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII i III Gimnazjum wraz z Rodzicami.
8W czwartek przed Mszą św. nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
9W czwartek na Mszę św. i nabożeństwo majowe zapraszamy ministrantów i lektorów. Po nabożeństwie zbiórka dla ministrantów i lektorów.
10 W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.
11. O prowadzenie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę o godz. 7.30 i 9.00 prosimy różę Pana Wojciecha Brzany.
12. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
13Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
14Dziś jest kolejny numer czasopisma „Miłujcie się”.
15Dziś składka na potrzeby Archidiecezji.