III Niedziela Wielkanocy. Rok C – 1.05.2022 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Posłani z darem pokoju Jezusa Zmartwychwstałego”.

2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po sumie dla mężczyzn i po nabożeństwie majowym o godz. 16.00 dla kobiet. Msza św. o godz. 16.30.

3. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.

4. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe o godz. 16.00.

5. W środę spotkanie Grupy Biblijnej po Mszy św.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę o godz. 17.00. Z hołdem dla Matki Bożej prosimy dzieci z kl. II.

7. W środę i w czwartek po Mszy św. zapraszamy dzieci z kl. III na próbę przed I Komunią

8. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

9. W czwartek po Mszy św. zebranie POAK.

10. W piątek spowiedź od godz.17.00.

11. W piątek po Mszy św. godz.19.00 zapraszamy na Drogę Światła, którą poprowadzi młodzież RAM-u. Jest to wielkanocne nabożeństwo wzorowane na Drodze Krzyżowej. Polega na przeżywaniu 14 stacji – spotkań Chrystusa Zmartwychwstałego z uczniami służy przeżywaniu tajemnic paschalnych.

12. W sobotę odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną od godz. 9.00. O godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie.

13. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej.

14. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali paczki w ramach akcji „Paczka dla Ukrainy”. Jeszcze w tym tygodniu można dostarczyć paczki.

15. Dziś do nabycia kolejny numer czasopisma „Miłujcie się”.

16. O prowadzenie różańca w przyszłą niedzielę przed Mszami św. o godz. 9.00 i 11.00 prosimy różę Pani Anny Kinel.