III Niedziela Wielkanocy. Rok A – 26.04.2020 r.

 
 

1. Dzisiaj Msze święte o godz. 7.30, 9.00 – z transmisją, 11.00, i po południu o godz. 16.00, 17.00 – z transmisją, 18.00.

2. Dzisiaj rozpoczyna się XII Tydzień Biblijny (od 26 kwietnia do 2 maja) pod hasłem „Kto we Mnie wierzy, będzie spożywał chleb życia wiecznego”.

Na ten tydzień Archidiecezjalne Dzieło Biblijne proponuje rodzinną modlitwę Słowem Bożym opartą na tekstach Ewangelii czytanych podczas liturgii Mszy świętej danego dnia. Modlitwa będzie prowadzona codziennie pod kierunkiem modelatora na antenie Radia Fara przez cały Tydzień Biblijny o godz. 20.00. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, aby wprowadzić lub utrwalić w swojej rodzinie zwyczaj wspólnotowej lub indywidualnej modlitwy Słowem Bożym.

3. W tygodniu codziennie od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 17.50 Koronka Miłosierdzia Bożego i Msza św. o godz. 18.00. Od piątku o 18.00 nabożeństwo majowe i Msza święta.

4. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przeniesiona z 3 maja ze względu na niedzielę wielkanocną. Msze święte w porządku niedzielnym.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę nie będziemy odwiedzać chorych. W wypadku niebezpieczeństwa prosimy o pilny kontakt na plebanię.

6. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej.

7. 2 maja w Przemyślu odbędą się święcenia biskupie ks. prał. Krzysztofa Chudzio – dotychczasowego proboszcza w Jasienicy Rosielnej. W naszej modlitwie polecajmy osobę Biskupa nominata i za całą Archidiecezję.