III Niedziela Adwentu. Rok C – 16.12.2018 r.

 
 

1. Dziś po południu msza św. o godz. 16.30. Po Mszy św. Nowenna do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

2. Od poniedziałku tj. od 17 do 24 XII przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. wielkie antyfony Adwentu.

3. W poniedziałek roraty o godz. 17.00 a od wtorku do soboty ze względu na spowiedzi w dekanacie roraty o godz. 18.00 z nowenną do Dzieciątka Jezus. W środę na roraty i nowennę zapraszamy w szczególności młodzież z kl. III Gimnazjum . W czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu przed Msza św.

4. W  środę po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów.

5. W czwartek spotkanie dla RAM – przygotowanie do wigilii i w piątek spotkanie wigilijne.

6. W piątek spowiedź w naszej parafii od godz. 9.30-12.00 i od 15.00-17.00.

7. W sobotę młodzież z RAM odwiedzi chorych z życzeniami świątecznymi od godz. 9.00.

8. W tym tygodniu odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną. Ks. Proboszcz w poniedziałek od godz. 9.00. Ks. Łukasz we wtorek od godz. 8.00. Ks. Michał w piątek od godz. 10.00. Prosimy zgłosić chorych, których nie odwiedzamy w pierwsze soboty.

9. O odmawianie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pani Józefy Zajdel.

10. Dziś można zakupić kolejny numer „Naszej Wspólnoty” (koszt druku 4 zł). Można też zakupić książki ks. prał. Zbigniewa Głowackiego.

11. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali zabawki dla dzieci z domu dziecka, zostały one już dostarczone, część dla domu dziecka w Przeworsku i część na Ukrainie.

12. POAK w porozumieniu z właścicielami sklepów organizuje zbiórkę art. spożywczych dla biedniejszych osób. Dary można składać w koszykach wystawionych w sklepach.

13. We wtorek o godz. 13.00 pogrzeb naszego parafianina+ Józefa Kandefera.

14. Ogłoszenie o pielgrzymce (do odczytania).

15. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna po Mszy św. wieczornej.