III Niedziela Adwentu. Rok B – 17.12.2017 r.

1. Od dzisiejszej niedzieli tj od 17 do 24 XII przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. wielkie antyfony Adwentu.
  2. Dziś po południu msza św. o godz. 16.30.
  3. W dni powszednie od poniedziałku do piątku ze względu na spowiedzi w dekanacie roraty o godz. 18.00 z nabożeństwem do Dzieciątka Jezus. W czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu przed Msza św. W sobotę roraty o godz. 17.00.
  4. W środę spowiedź w naszej parafii przed Uroczystością Bożego Narodzenia od godz. 9.30-12.00 i od 15.00-17.00. W środę na roraty i nowennę zapraszamy w szczególności młodzież z kl. II Gimnazjum. Zapraszamy też Dziewczęcą służbę Maryjną. Po Mszy św. we środę zbiórka ministrantów i lektorów. W związku z przygotowaniem do liturgii obecność obowiązkowa.
  5. W przyszła niedzielę, ze względu na dzień Wigilii Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 16.30.
    Pasterka o północy. W Uroczystość Bożego Narodzenia w dzień Msze św. o 7.30, o 9.00 i o 11.00. Nie będzie już Mszy św. po południu.
  6. Do przygotowania kościoła na święta zapraszamy lektorów i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z kl. II i III Gimnazjum w sobotę o godz. 9.00.
  7. O odmawianie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pani Krystyny Such. W Boże Narodzenie nie wyznaczamy Róży Różańcowej do różańca przed Mszami św.
  8. Dziś można zakupić kolejny numer „Naszej Wspólnoty” cena 4 zł.
  9. Młodzież z RAM w sobotę odwiedzi chorych z życzeniami świątecznymi od godz. 9.00.
  10. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Iwoniczu, uprzejmie informuje, ze dzisiaj tradycyjnie jak co roku strażacy odwiedza mieszkańców z kalendarzami i życzeniami noworocznymi