III Niedziela Adwentu. Rok A – 11.12.2022 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.

2. W tygodniu roraty o godz. 17.00. Od piątku Nowenna do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnym o godz. 16.00 i na Mszę św.
W środę po Mszy św. zbiórka ministrantów lektorów.

4. Od soboty tj. od 17 do 24 XII przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. wielkie antyfony Adwentu.

5. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM-u.

6. W najbliższą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Msza świętą o godzinie 9:00 i 11:00 prosimy różę P. Teresy Biernackiej.

7. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 młodzież z RAM u odwiedzi chorych z życzeniami świątecznymi.

8. Młodzież z RAM – sprzedaje dzisiaj ozdoby świąteczne. Zebrane datki zostaną przeznaczone na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony 2023.