II Niedziela Zwykła. Rok C – 16.01.2022 r.

1. Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00.

2. We wtorek zaczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Modlimy się w intencji naszej Archidiecezji .

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnego o godz. 16.00 i na Msze św.

6. W czwartek przed Mszą św. o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W czwartek po Mszy św. próba scholii.

8. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM.

9. W najbliższą w niedzielę w naszym kościele odbędzie się „Noworoczny Koncert Pastorałkowo – Kolędowy w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej” o godz. 16.00. W tym dniu Msza św. popołudniowa będzie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

10. W przyszłą niedzielę prosimy o odmawianie różańca przed Mszami św. o godz. 9.00 i 11.00 różę P. Stanisława Kandefer.

11. Od poniedziałku zapraszamy wiernych na spotkanie kolędowe w kościele, na nabożeństwo z błogosławieństwem rodzin, w zamian za tradycyjną wizytę duszpasterską w domach z wyznaczonych ulic.

• Poniedziałek – ul. Zadwór z nr 1-40 z blokami
  • Wtorek – ul. Zadwór z nr 41 – 130
  • Środa – ul. Zadwór z nr 131-204.

W te dni zapraszamy także parafian z innych ulic, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu kolędowym w wyznaczanej kolejności.

Można przynieść ze sobą wodę do poświecenia, którą po powrocie do domu pokropimy mieszkanie i wspólnie pomodlimy się w rodzinie.