II Niedziela Wielkiego Postu. Rok B – 25.02.2024 r.

1. Dziś po południu o godzinie 16.00 Gorzkie żale. Przed Gorzkimi żalami różaniec prowadzony przez POAK. Po Gorzkich Żalach Msza św.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 17.00.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę o godz. 16.00 do domu parafialnego i na Mszę św.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.

6. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 16.00.

7. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 17.00 i Msza św. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli uczestniczyć wcześniej.

8. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

9. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o godzinie 16.00. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

10. O prowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed Mszami św. o godzinie 9.00 i 11.00 prosimy różę Pani Aliny Kandefer i przed Gorzkimi Żalami Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.

9. Dziś zbiórka do puszek na misje „Ad Gentes”.

10. Do najbliższej niedzieli – 3 marca – można zapisywać się na spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej – wszystkie szczegóły oraz karty zgłoszeniowe u naszych księży wikariuszy.

11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po sumie dla mężczyzn i po Gorzkich Żalach dla kobiet.

12. Od przyszłej niedzieli można zakupić paschaliki Caritas. Caritas proponuje ofiarę 10 zł za paschalik.

13. Przedszkole Gminne w Iwoniczu ogłasza konkurs plastyczno-techniczny pt. „Palma Wielkanocna”. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami. Gotowe i podpisane palmy należy dostarczyć do dnia 19.03.2024 r. (wtorek) do Przedszkola Gminnego w Iwoniczu, ul. Długa 52.

Intencje mszalne →

Poprzednie ogłoszenia →