II Niedziela Wielkiego Postu. Rok A – 8.03.2020 r.

1. Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza św. Przed Gorzkimi Żalami różaniec prowadzony przez POAK.

2Dziś Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

3W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00.

4We wtorek po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Słowa Bożego.

5W środę na nowennę do MB. Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną.

6W I czwartek przed Mszą św. o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7W piątek o 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. O 19.00 – Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli uczestniczyć wcześniej.

8. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w przyszłą niedzielę przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 prosimy różę Pani Józefy Zajdel.

9Dziś zbiórka do puszek na misje AD GENTES.

10. Od przyszłej niedzieli będzie można zakupić paschaliki i baranki Caritas

11. Spotkanie dla RAM.