II Niedziela Wielkanocy – Święto Miłosierdzia Bożego. Rok C – 24.04.2022 r.

1. Dziś o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego, z adoracją Najświętszego Sakramentu. O 16.30 Msza św.

2. Za odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum pod zwykłymi warunkami codziennie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Chorzy mogą ten odpust zyskać poza kościołem.

3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.

4. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

5. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy Kandytów do bierzmowania, uczniów z kl VI.

5. We wtorek uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, patrona Polski przeniesiona z 23 kwietnia ze względu na Oktawę Wielkanocy. Po Mszy św. zapraszamy na katechezę o Eucharystii i Adorację Najświętszego Sakramentu.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na Nowennę i Msze św. zapraszamy uczniów z kl. III wraz rodzicami. Dla dzieci będzie błogosławieństwo i wręczenie modlitewników. Zapraszamy również Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnego na godzinę 17.00.

7. W czwartek przed Mszą św. o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.

9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po sumie dla mężczyzn i po nabożeństwie majowym o godz. 16.00 dla kobiet.

10. O prowadzenie różańca w przyszłą niedzielę przed Mszami św. o godz. 9.0011.00 prosimy różę Pani Aliny Wojtowicz.