II Niedziela Wielkanocy – Święto Miłosierdzia Bożego. Rok B – 11.04.2021 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego, z adoracją Najświętszego Sakramentu, które będzie prowadziła młodzież. O 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. O 16.30 Msza św.

2. Za odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum pod zwykłymi warunkami codziennie można zyskać odpust zupełny. Chorzy mogą ten odpust zyskać poza kościołem.

3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.

4. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

6. W czwartek przed Mszą św. o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.

8. O prowadzenie różańca przed Mszami św. prosimy różę Pana Józefa Gadzałę.