II Niedziela po Narodzeniu Pańskim. Rok C – 2.01.2022 r.

 
 

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych; po sumie dla mężczyzn a po nabożeństwie o godz. 16.00 dla kobiet. O godz. 16.30 Msza św.

2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie grupy biblijnej.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów. POAK w każdą pierwszą środę miesiąca będzie prowadził modlitwę różańcową 45 minut przed Mszą św. w intencji Ojczyzny za przyczyną Św. Andrzeja Boboli zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła – po każdej Mszy Świętej. Msze św. według porządku niedzielnego. Młodzież z RAM będzie rozprowadzać zestaw z kadzidłem, kredą i węgielkiem. Przy tej okazji można złożyć dobrowolne ofiary, które młodzież przeznaczy na potrzeby formacyjne. O godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Bożonarodzeniowy w kościele.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

7. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.

8. Dziś składka na Seminarium Duchowne. W Uroczystość Objawienia Pańskiego składka na potrzeby misji.

10. Od poniedziałku rozpoczniemy duszpasterskie spotkania kolędowe w kościele w zamian za tradycyjną wizytę duszpasterską w domach. Zapraszamy do kościoła wiernych z wyznaczonych ulic na Mszę św. i na nabożeństwo z błogosławieństwem rodzin. Można przynieść ze sobą wodę do poświecenia, którą po powrocie do domu pokropimy mieszkanie. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w rodzinach.

  • Poniedziałek: ul. Floriańska nr od 1-75
  • Wtorek: ul. Floriańska nr od 76 -136
  • Środa: ul Floriańska nr 136 194
  • Piątek: ul. Floriańska nr 195 do 288
  • Sobota ul. Kmiecie nr 1-65.