II Niedziela Adwentu. Rok C – 5.12.2021 r.

 
 

1. Dziś po sumie Nowenna przed Uroczystością NP. NMP i zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i mężczyzn. Po południu o godz. 15.30 zapraszamy na koncert XVI Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Ars Musica. W związku z koncertem Msza św. popołudniowa będzie o godz. 17.00.

2. W tygodniu Roraty o godz. 17.00 i nowenna w poniedziałek i wtorek.

3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej w domu parafialnym.

4. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Dla dzieci zostaną pobłogosławione medaliki Niepokalanej. Zapraszamy również Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnym o godz. 16.00 i na Mszę św.

5. W Uroczystość NP. NMP od godziny od 12.00 do 13.00 jest obchodzona „Godzina Łaski”, na tą okoliczność w tym czasie będzie w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.

6. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. próba scholii.

7. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM-u.

8. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne.

9. Dziś zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie oraz zbiórka na Hospicjum Caritas w Krośnie prowadzona przez woluntariuszy.

9. W piątek zmarł ks. Józef Kandefer pochodzący z naszej parafii, proboszcz Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Rzeszowie. Zapraszamy na różaniec za zm. ks. Józefa dziś po Mszy św. popołudniowej i jutro przed Mszą św. o godz. 16.20. Pogrzeb ks. Józefa odbędzie się we wtorek o godz. 12.30 w Parafii MB Nieustającej Pomocy w Rzeszowie. Zachęcamy do udziału w pogrzebie. Prosimy o zapisy w zakrystii na wyjazd autokarem. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 10.00.

11. W najbliższą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Msza świętą o godzinie 9:00 i 11:00 prosimy różę P. Kazimierza Pyter.