II Niedziela Adwentu. Rok B – 10.12.2017 r.

1. Dziś Dzień Modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie.
  2. W dni powszednie w tygodniu Roraty o godz. 17.00.Zachęcamy do licznego udziału w Roratach.
  3. Od ubiegłego roku liturgicznego codziennie, w wyznaczonych parafiach naszej archidiecezji jest całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Główną intencją adoracji jest usilna prośba i modlitwa o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne, modlitwa za powołanych oraz prośba o naszą otwartość na Ducha Świętego. We wtorek w naszej parafii wyznaczona jest ta adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 8.00 będzie Msza św. w intencji o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego sakramentu do godz. 17.00. O godz. 12.00 odmówimy wspólnie różaniec natomiast o godz.15.00 Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Prosimy wiernych o odpowiedzialne przyjęcie tego wyznaczonego przez Ks. Arcybiskupa zadania i wszystkich, którzy mają możliwość o przyjście na adoracje w wybranym przez siebie czasie.
  4. W środę na nowennę zapraszamy uczniów z kl. VII SP., Dziewczęcą służbę Maryjną. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę po Mszy św.
  5. W piątek spotkanie dla RAM.
  6. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną przed świętami. Prosimy zgłosić chorych, których nie odwiedzamy w pierwsze soboty.
  7. O odmawianie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pani Janiny Boczar.
  8. Dziś zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  9. Spowiedź przedświąteczna w parafii planowana jest w dniu 20 grudnia.