II Niedziela Adwentu. Rok A – 4.12.2022 r.

 
 

1. Dziś po sumie Nowenna przed Uroczystością NP.NMP i zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 16.00 nabożeństwo różańcowe, zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i Msza św. o 16.30.

2W tygodniu Roraty o godz. 17.00 i nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

3. W poniedziałek zapraszamy na Mszę Święta i spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas 8.

4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej w domu parafialnym.

5. W środę zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnym o godz. 16.00 i na Mszę św.

6. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Dla dzieci zostaną pobłogosławione medaliki Niepokalanej, które rodzice przekażą swoim dzieciom i zawierzą ich Niepokalanej Matce.

7. W Uroczystość NP. NMP od godziny od 12.00 do 13.00 jest obchodzona „Godzina Łaski”, na tą okoliczność w tym czasie będzie w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.

8. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM-u.

9. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne.

10. Dziś zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie oraz zbiórka na Hospicjum Caritas w Krośnie prowadzona przez woluntariuszy.

11. Młodzież przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w 2023 roku, w Lizbonie, będzie sprzedawać ozdoby świąteczne. Dochód będzie przeznaczony dla 6 osób z naszej parafii. Ofiara jest dobrowolna. Światowe Dni Młodzieży to wydarzenie jednoczące młodzież ze wszystkich krajów we wspólnej modlitwie z papieżem.

12. W najbliższą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Msza świętą o godzinie 9:00 i 11:00 prosimy różę P. Józefy Zajdel.