I Niedziela Adwentu. Rok C – 28.11.2021 r.

 
 

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.

2. W adwencie z wyjątkiem niedziel i uroczystości o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza św. o Matce Bożej, zwana roratami. Roraty rozpoczynać będziemy procesją z zapalonymi lampionami. Dzieci za udział w roratach otrzymywać będą obrazki do adwentowej wyklejanki. Plansze wyklejanki dzieci otrzymają na roratach.

3. Od poniedziałku do 7.XII po roratach wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

3. We wtorek po nowennie konferencja o Eucharystii.

4. W środę na Mszę św. zapraszamy dziewczęcą Służbę Maryjną a przed Mszą na próbę w domu parafialnym o godz. 16.00. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów do kl. VI.

4. W czwartek po Mszy św. zebranie POAK oraz próba scholii.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W I sobotę nie będzie odwiedzin chorych. Chorych odwiedzimy w terminie bliższym świąt Bożego Narodzenia. W I piątek spowiedź od godz. 16.00.

6. W piątek po nabożeństwie spotkanie RAM.

7 Od dzisiaj można zakupić świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” Caritas proponuje minimalną ofiarę 7 zł. Można też nabyć pobłogosławione opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiary złożone za opłatki przeznaczone będą na ogrzewanie w kościele.

8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Odbędzie się również zbiórka na Hospicjum Caritas w Krośnie prowadzona przez woluntariuszy.

9. POAK w porozumieniu z właścicielami sklepów organizuje zbiórkę art. spożywczych dla biedniejszych osób. Dary można składać w koszykach wystawionych w sklepach.

10. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 odbędzie się w naszym kościele koncert XVI Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Ars Musica. W związku z tym zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn i kobiet będzie po sumie.

11. W najbliższą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Msza świętą o godzinie 9:00 i 11:00 prosimy różę P. Krystyny Such.

12. Prosimy o dokonywanie wpłat na utrzymanie porządku w kościele i wokół kościoła za rok 2021.