I Niedziela Adwentu. Rok A – 27.11.2022 r.

 
 
 1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.
 2. W adwencie z wyjątkiem niedziel i uroczystości o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza św. o Matce Bożej, zwana roratami. Roraty rozpoczynać będziemy procesją z zapalonymi lampionami. Dzieci za udział w roratach otrzymywać będą obrazki do adwentowej wyklejanki. Losować figurkę Matki Bożej i Św. Józefa oraz upominki. Plansze wyklejanki dzieci otrzymają jutro na roratach.
 3. Od wtorku do 7.XII nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. We wtorek po nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu i katecheza o Dekalogu.
 4. W środę na Mszę św. zapraszamy dziewczęcą Służbę Maryjną a przed Mszą na próbę w domu parafialnym o godz. 16.00.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W czwartek po Mszy św. zebranie POAK.
 7. W I piątek spowiedź od godz. 16.00.
 8. W piątek po nabożeństwie spotkanie RAM.
 9. W I sobotę nie będzie odwiedzin chorych. Chorych odwiedzimy w terminie bliższym Świąt Bożego Narodzenia.
 10. Od dzisiaj można zakupić świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” Caritas proponuje minimalną ofiarę 10 zł. Można też nabyć pobłogosławione opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiary złożone za opłatki przeznaczone będą na ogrzewanie w kościele.
 11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 12. POAK w porozumieniu z właścicielami sklepów organizuje zbiórkę art. spożywczych dla biedniejszych osób. Dary można składać w koszykach wystawionych w sklepach.
 13. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 14. W najbliższą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Msza świętą o godzinie 9:00 i 11:00 prosimy różę P. Zofii Kandefer.