II Niedziela Adwentu. Rok B – 6.12.2020 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP, zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i Msza św. o 16.30.

2. W dni powszednie o godzinie 17.00 Roraty. W poniedziałek Nowenna.

3. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. przed południem o godz. 9.00. i wieczorem o godz. 17.00. Na 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Dla dzieci zostaną pobłogosławione medaliki Niepokalanej. W Uroczystość od godziny od 12.00do 13.00 jest obchodzona „Godzina Łaski”, na tą okoliczność w tym czasie będzie w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu przed Mszą św. od godz. 16.30.

6. W środę zbiórka lektorów od kl. VIII.

7. W piątek spotkanie RAM.

8. POAK w porozumieniu z właścicielami sklepów organizuje zbiórkę art. spożywczych dla biedniejszych osób. Dary można składać w koszykach wystawionych w sklepach.

9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

10. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.