Nasza Wspólnota nr 200 – Wrzesień, październik 2017 r. – Wydanie jubileuszowe

Nasza Wspólnota nr 200

(PDF – 9,58 MB)

W numerze między innymi:

• Różaniec do granic. W 100. rocznicę Objawień Fatimskich Polacy otoczyli Ojczyznę tarczą modlitwy (str. 3)
  • Od redakcji (str. 5)
  • Fatima i cud nad Wisłą (Str. 6)
  • Objawienia w Gietrzwałdzie. Gietrzwałd (Polska) 27 czerwca – 16 września 1877 r. (str. 14)
  • Troska o bożych vip-ów. Ks. Alojzy Schwartz i jego służba sierotom w Korei (Str. 15)
  • Nadzwyczajne zdolności św. ks. Jana Marii Vianneya (Str. 17)
  • Cud różańcowy. Lepanto (Grecja) 7 października 1571 r. (Str. 19)
  • Wspomnienia o służebnicy bożej Annie Jenke (1921-1976) na tle tegorocznego dnia nauczyciela (Str. 20)
  • Józef Aleksiewicz – lekarz, żołnierz, społecznik i żarliwy patriota (Str. 22)
  • Kwesta na rzecz renowacji nagrobków (Str. 24)
  • Nasze pielgrzymowanie. Być bliżej Maryi Matki (str. 25)
  • My chcemy Boga! Przemówienie Prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie (Str. 26)
  • Myśmy wciąż do Niepodległej szli, szli z uporem ponad dwieście lat! (Str. 28).

Jeżeli nie możesz otworzyć pliku w przeglądarce lub na komputerze potrzebujesz zainstalować program Adobe Reader lub specjalną wtyczkę do swojej przeglądarki.

Adobe Reader- Pobierz program