Nasza Wspólnota nr 198 – Maj, czerwiec 2017 r.

Nasza Wspólnota nr 198

(PDF – 13,08 MB)

W numerze między innymi:

• Rocznicowe jubileusze święceń kapłańskich naszych iwonickich rodaków:
    Srebrny jubileusz księdza Janusza Wilusza i 30- ta rocznica święceń księdza Bogdana Janika (Str. 3)
  • Święcenia diakonatu naszego parafianina Marcina Madeja w Dębowcu (Str. 5)
  • Jeśli ludzie me życzenia spełnią – Druga część fatimskiej tajemnicy (Str. 8)
  • Święta, która nie została emerytką św. Brygida Szwedzka – matka i mniszka o niespożytej energii (Str. 10)
  • Dokąd sięga tradycja święta Bożego Ciała? Co oznaczają cztery ołtarze? (Str. 14)
  • Kleryckie wspomnienia ze służby w ludowym wojsku polskim w latach 1965 – 1967 c.d. (Str. 15)
  • Ksiądz Leon Stokowski – iwonicki rodak sprzed 210 lat (1807 – 1897) (Str. 20)
  • Kapłani – rodacy iwoniccy (Str. 21)
  • Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę (Str. 22)
  • Na Wielkim Brzegu w Iwoniczu stanie obelisk upamiętniający Ofiary frontu (str. 23)
  • Niezwykłe odkrycie na stoku Góry Cergowej (str. 23)
  • Nowy projekt Iwonickiego Stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia” (str. 24)
  • Pożegnanie nauczyciela i kolegi pana Władysława Uliasza (str. 26)
  • Pożegnanie klas III, zakończenie roku szkolnego 2016/2017 (str. 32).

Jeżeli nie możesz otworzyć pliku w przeglądarce lub na komputerze potrzebujesz zainstalować program Adobe Reader lub specjalną wtyczkę do swojej przeglądarki.

Adobe Reader- Pobierz program